25-05-2017, 19:31

Студент І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції А.Цибулько та студент І курсу міжнародно-правового факультету І.Бурма виступили з актуальними та ґрунтовними доповідями про правові аспекти політики депортації кримських татар.

Під час дискусії були розставлені акценти щодо порушення прав людини радянською владою, підкреслено її тоталітарний режим.

Активне обговорення викликала проблема «холодної війни». У своїй доповіді І.Бурма поставив перед аудиторією запитання: холодна війна скінчилася чи лише починається?

Студенти проявили високу зацікавленість у заході та вразили блискучими аргументами. Дискусію підтримали завідувач кафедри, проф. В.Д.Гончаренко, доц. Д.А.Шигаль, ас. О.В.Середа та виконавчий директор Асоціації випускників А.О.Булгаков.