- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - http://nlu.edu.ua -

До уваги студентів 1-го курсу магістратури та 4 курсу бакалавріату Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Оголошується прийом заяв на участь у весняній школі  «Право та цифрові технології», присвяченій  актуальним питанням юридичної науки та практики в цифрову епоху. Участь у  весняній школі  – чудова можливість оволодіти новими знаннями, набути навички ведення наукової дискусії, підвищити рівень володіння англійською мовою, зустрітися з провідними вітчизняними та іноземними науковцями і юристами-практиками.

Участь студентів 1-го курсу магістратури у повному циклі навчання за програмою Школи  (з 25 лютого до 25 березня) буде зараховувана в індивідуальному навчальному плані у якості вибіркової навчальної дисципліни  (5 кредитів ECTS) . 

У рамках школи будуть обговорюватися такі теми: штучний інтелект та правнича професія, захист персональних даних та кібербезпека, вирішення спорів онлайн та смарт-контракти, особливості регулювання ринку криптовалют, цифрові права людини, електронна комерція та захист права інтелектуальної власності, оподаткування ІТ-бізнесу та ін.

Викладачами школи будуть провідні науковці Університету та партнерських навчальних закладів  Естонії, Німеччини, Литви, Угорщини і Канади,  практичним досвідом поділяться представники провідних юридичних фірм «Juscutum» та «Колегія адвокатів України».

Робочі мови Школи – українська  та англійська. Слухачі повинні володіти англійською мовою на рівні, достатньому для засвоєння рекомендованої літератури, сприйняття лекційного курсу та участі у дискусіях.  Підсумкова робота студентів 1-го курсу магістратури – есе (до 2000 слів)  має бути виконана українською мовою.

Участь студентів Університету у весняній школі «Право та цифрові технології» є  БЕЗКОШТОВНОЮ,  але кількість місць обмежена.

Заява для участі подається в електронній формі за посиланням:  https://goo.gl/forms/RDgrPuhAt0cmggHr2 до 25 лютого 2018 року (включно).