До загальнодержавного свята Дня української писемності та мови пройшов брейн-ринг «Ігри патріотів»

13-11-2012, 10:33

У заході взяло участь вісім команд: «Треба подумати» (студенти 4-ої групи ІV курсу ІПКОП). Команда «Окрилені» (студенти 13-ої групи ІV курсу факультету №4). Команда «Михась і партнери» (студенти 9-ої групи ІV курсу ІПКОП). «Метафора» (ІІІ курс, ІПЮК для СБУ України). «АБВГД-ка» (12-та група, ІV курс, ІПКОП), «Едельвейс» (10-та група, ІV курс, ІПКОП), «Патріот» (18-та група, ІV курс, факультет №4) та «Nova Nostrum» (14-та група, ІV курс, факультет №4).

Організатори конкурсу пересвідчилися, що цей захід не просто шанс дізнатися, хто краще володіє державною мовою, а й шанс ще раз нагадати, що українська мова – невичерпна скарбниця нашого народу.

Місця розподілилися наступним чином:

1. Команда «Едельвейс»;

2. Команда «Окрилені»;

3. Команда «Треба подумати».