До Дня Університету в Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури проведено «Брейн-ринг» англійською мовою

13-11-2012, 17:25

Організатор заходу кафедра іноземних мов №3.

В інтелектуальній вікторині взяли участь команди студентів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури та факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Під час «Брейн-рингу» гравці продемонстрували високий рівень ерудиції, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою. Команда, яка набрала найбільшу кількість балів, отримала подарунки (аудіокнижки англійських класиків), а учасники інших команд –заохочувальні призи.

«Подібні заходи роблять життя студентів цікавішим та підсилюють бажання розширювати власні знання і вивчати іноземні мови», – каже капітан команди-переможниці Федошина Валерія.