До дня науки України вперше в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся Всеукраїнський студентський Форум «СУЧАСНІ ВИМІРИ БЕЗПЕКИ»

18-05-2018, 13:03

Організатори: кафедра адміністративного права, кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності, Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід проведено в межах діяльності Харківського університетського консорціуму.

У Форумі взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших навчальних закладів вищої освіти Харкова. Таких як: Національна академія Національної гвардії України, Національний університет цивільного захисту України, Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет будівництва та архітектури.

З вітальними словами до учасників звернулася Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Л.Г.Карпова.

Відкрив захід перший проректор Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Ю.П.Битяк. Від організаторів Форуму студентів привітала доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.П. Матюхіна.

Модератори конференції – студенти Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції, військово-юридичного факультету та факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

З доповідями на пленарному засіданні виступили: Дядюша Артем (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України), Назаренко Сергій (Національного університету цивільного захисту України), Орлов Єгор (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України), Тарасенко Олег (Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України), Рибарчук Лілія та Мідіна Анастасія (Національна академія Національної гвардії України ), Сучкова Анастасія (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України), Уступний Артем (військово-юридичний факультет), Даниленко Олександр (Харківський національний університет радіоелектроніки) та ін.

За результатами Форуму надрукована збірка тез наукових доповідей та повідомлень.