До Дня Збройних Сил України на військово-юридичному факультеті проведено бал

08-12-2017, 17:09

Захід розпочався з поздоровлення начальника факультету полковника юстиції Мельника Сергія Миколайовича, який наголосив, що це свято є символом військової доблесті і честі, непохитної єдності народу та Збройних Сил України.

Після цього відбулося нагородження кращих офіцерів, курсантів, студентів та викладачів факультету відзанками Міністра оборони України, грамотами та подяками начальника факультету.

Гостями заходу стали батьки курсантів та студентів, які із задоволенням привітали весь особовий склад.

За сценарієм після офіційної частини відбувся бал. Всі курси факультету на паркеті представляли постановку свого танцю. Учасників підтримували глядачі оплесками. В перервах між основими танцями були проведені різноманітні конкурси, художні номери, танці для глядачів. Звісно наприкінці балу були визначені «Королева» і «Король», якими стали курсанти 5 курсу Куценко Інна та Логінов Олексій.

Такий захід на факультеті проведено вперше. Він, безумовно, усім сподобався і приніс лише позитивні емоції.