До Дня захисту дітей курсанти 1-4 курсів та співробітники оркестру Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай», влаштувавши для малюків лялькову виставу

02-06-2012, 15:33

Під час казкового дійства діти підтримували улюблених героїв, разом читали вірші та співали пісні, допомагали  відгадувати загадки й долати труднощі.

У кожному погляді дитини, у кожній її посмішці можна було відчути щиру вдячність за проведений з ними час та подароване незабутнє свято. Такі заходи виховують в курсантах почуття людяності та небайдужості до тих, кому потрібна допомога, та роблять їх справжніми співробітниками Служби безпеки України.

Святий обов’язок кожного громадянина простягти руку допомоги тим малятам, які позбавлені батьківської турботи та любові, подарувати їм частину свого родинного тепла та надати можливість відчути себе членами однієї великої родини – нашої Батьківщини.