Доцент кафедри міжнародного права Т.М.Анакіна та студенти господарсько-правового факультету Г.Волошин, Є.Молькіна, В.Нікітенко, О.Пушкарьов представили Університет у англомовній літній школі «Європа: інтеграція та/або дезінтеграція»

26-05-2017, 15:24

З 14 по 24 травня 2017 р. у Берлінській школі економіки і права (Німеччина)  за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) відбулася англомовна літня школа «Європа: інтеграція та/або дезінтеграція». Захід об’єднав учасників з України, Польщі та Німеччини. Школа стала мультикультурним форумом для обговорення актуальних проблем європейської інтеграції та майбутнього ЄС у зв’язку з BREXIT, цінностей та принципів ЄС, відносин асоціації та членства в Європейському Союзі, сучасної кризи в Україні.

У заході взяли участь Посол Республіки Польща в ФРН А. Прзилебськи, Радник Посольства України в Німеччині О. Козловська, Президент Німецько-Української школи управління та Інституту публічного адміністрування та поліцейського реформування у Центральній і Східній Європі О. Баллер.

У рамках літньої школи відбувся візит до інформаційного центру Європейської Комісії та Європейського Парламенту в Німеччині, а також зустріч з Єврокомісаром Дж. Кінгом щодо сучасної безпекової політики Європейського Союзу.