Державна агенція розвитку освіти Латвії пропонує студентам, дослідникам і викладацькому складу взяти участь в літніх школах, що організовуються латвійськими установами вищої освіти влітку 2012 р.

23-04-2012, 15:24

Відповідно до двосторонніх угод по співпраці в освіті і науці, Державна агенція розвитку освіти Латвії (Valsts izglitibas attistibas agentura – VIAA) пропонує студентам, дослідникам і викладацькому складу взяти участь в літніх школах, що організовуються латвійськими установами вищої освіти влітку 2012 р.

Стипендії виділяються тільки на очне навчання. Мова викладання – латвійська, однак існують окремі курси і програми з викладанням англійською.

Останній строк подачі заявок на здобуття стипендій – 1 травня 2012 р. Список затверджених стипендіатів буде опубліковано на веб-сайті VIAA у кінці червня 2012 р., а також усі кандидати будуть проінформовані особисто про результати по електронній пошті.

Детальна інформація про навчальні та наукові поїздки розміщена на веб-сторінці агенції httр://www.viaa.gov.lv