Газета Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Vivat Lex!» стала переможцем цьогорічного конкурсу університетських газет «Літопис» у номінаціях «За висвітлення доброчинності та волонтерського руху» та «Під вітрилами творчості»

13-04-2018, 16:19

У IХ міському конкурсі-форумі університетських газет «Літопис», що проходив під патронатом Національної спілки журналістів України (НСЖУ), взяли участь газети провідних ЗВО Харкова.

Підбиття підсумків відбулося у стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Журі, яке цьогоріч складалося виключно з представників НСЖУ (жодного представника вишу), оцінило учасників за 11 номінаціями.

Дипломи переможцям вручили проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вячеслав Комаров і відповідальний секретар Харківського обласного осередку Національної спілки журналістів України Микола Десятніков.

Завершуючи нагородження, Вячеслав Комаров сказав: «Приємно, що започаткована нами справа – «Літопис», продовжується тривалий час й дотепер. Працюючи у цьому напрямі, нам вдалося до 200-річчя Університету випустити подарункове видання, у якому підсумовано роботу газети за 10 років».