Газета Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Vivat Lex!» стала переможцем цьогорічного конкурсу університетських газет «Літопис» у номінації «Ми йдемо до професії»

18-04-2017, 10:04

IMG_5986У VII міському конкурсі-форумі університетських газет «Літопис», що проходив під патронатом Національної спілки журналістів України, взяли участь газети провідних вищих навчальних закладів Харкова.

Підбиття підсумків відбулося в стінах Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Журі, у складі якого були представники університетів і НСЖУ, оцінило учасників за 11 номінаціями.

Дипломи переможцям вручили відповідальний секретар Харківського обласного осередку Національної спілки журналістів України Микола Десятніков та голова журі журналіст і медіаексперт Юрій Хомайко.