В Інституті післядипломної освіти Університету відбулося вручення сертифікатів випускникам сертифікатної освітньої програми «Юрист у сфері місцевого самоврядування»

18-05-2017, 16:17

Слухачі оволоділи спеціальними знаннями, навичками та вміннями в галузях: організації юридичної служби та засад правової роботи в органах місцевого самоврядування; розробки нормативних актів, їхньої правової експертизи та правил юридичної техніки в локальному нормотворенні; юридичного супроводу місцевих фінансів; правового забезпечення служби в органах місцевого самоврядування; процедури надання адміністративних послуг.

Захід відкрив директор Інститут післядипломної освіти, академік Національної академії правових наук України  В.М.Єрмолаєв, який привітав учасників із закінченням навчання  та побажав  удачі і реалізації життєвих планів.

Випускників також привітала завідувач кафедри державного будівництва, член-кореспондент  Національної академії правових наук України  С.Г. Серьогіна, яка підкреслила, що ця сертифікатна програми − унікальна, оскільки дає комплекс знань і прав, необхідних для роботи юриста в сфері місцевого самоврядування.

Сертифікати отримали 30 студентів.