В Інституті післядипломної освіти НЮУ імені Ярослава Мудрого розпочали роботу курси з підготовки приватних виконавців

11-04-2018, 15:02
 На відкритті були присутні заступник начальник головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Артур Товмасян і директор Інституту післядипломної освіти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віктор Єрмолаєв.
Навчальний курс «Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» передбачає вивчення питань теорії та практики виконавчого провадження при виконанні рішень судів та інших органів.
Під час навчання слухачі ознайомляться з функціями виконавчого провадження; суттю і значенням процесуальної форми виконавчого провадження; джерелами виконавчого провадження; правовим статусом суб’єктів виконавчого провадження, їх правами та обов’язками; чинними нормами законодавства, які регулюють виконавче провадження; процесуальними особливостями виконання рішень судів тa інших органів  тощо.
Відтепер особи, які мають намір займатися цією діяльністю, можуть пройти навчання в тому числі і в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.