В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відбулося третє засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

28-10-2011, 16:08

У роботі семінару взяли участь науковці Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Національної академії правових наук України та Національної академії СБ України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, Харківського національного університету внутрішніх справ,  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники судових органів і прокуратури Харківської області, керівники та  співробітники слідчих підрозділів регіональних органів СБ України.

Учасники обговорили актуальні питання з розкриття і розслідування злочинів в сучасних умовах; взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності та спеціальних знань у кримінальному судочинстві; окремі аспекти судового контролю й прокурорського нагляду за діяльністю правоохоронних органів.

Матеріали науково-практичного семінару видані окремим збірником у двох томах і будуть надіслані до підрозділів Центрального управління, регіональних органів, наукових установ та навчальних закладів СБ України для використання у практичній роботі.