В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України пройшов науково-практичний семінар «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

24-10-2012, 13:49

З метою розробки механізмів ефективного застосування положень Кримінального процесуального кодексу України в оперативно-службовій діяльності Служби безпеки України в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України НУ «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» було проведено четверте засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

У роботі семінару взяли участь науковці Національної академії правових наук України, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Національної академії СБ України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, представники 8 вищих навчальних закладів юридичного профілю, співробітники 21 регіонального органу та 6 функціональних підрозділів Центрального управління СБ України, судді Апеляційного та районних судів м. Харкова, практичні працівники правоохоронних органів, науково-педагогічний склад та курсанти Університету.

Відкрив четверте засідання науково-практичного семінару перший заступник начальника Інституту, заслужений працівник освіти, кандидат військових наук, доцент, полковник С.Є.Кучерина. З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник Інституту, заслужений юрист України, доктор наук з державного управління, доцент, генерал-майор І.І.Мусієнко.

З доповіддю виступила завідувач кафедри кримінального процесу нашого Університету, доктор юридичних наук, професор О.В.Капліна.

У ході роботи семінару серед найбільш нагальних були обговорені актуальні питання розкриття і розслідування злочинів в умовах запровадження нового кримінального законодавства, вироблення єдиного підходу до його застосування, перспектив та напрямків його вдосконалення.