В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету проведено комплекс заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16-02-2018, 15:51

13 лютого 2018 року в науковій бібліотеці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого курсанти зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані, кавалером ордену «За мужність» III ступеня, заступником голови громадської організації «Харківського міського союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» по роботі з інвалідами Г.І.Ломакіним, який презентував майбутнім офіцерам фотовиставку «Афганістан – наш біль».

14 лютого 2018 року з метою виховання в особового складу почуття патріотизму, поваги та шанобливого ставлення до героїчного минулого наших співвітчизників на базі навчального підрозділу спільно з Управлінням СБ України в Харківській області проведено урочисті збори ветеранів-інтернаціоналістів із колишніх і діючих співробітників УСБУ в Харківській області за участю курсантів, співробітників та оркестру Інституту.  Ветерани поділилися власними спогадами про свою участь у бойових діях на території інших держав, а також розповіли про героїзм наших співвітчизників-інтернаціоналістів. Перший заступник начальника УСБУ в Харківській області І.А.Лисенко зачитав привітання т.в.о. Голови СБ України В.В.Малікова і побажав ветеранам міцного здоров’я, натхнення та миру.

Присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у боях на території інших держав, а також віддали життя за збереження незалежності України в зоні проведення АТО.

Співробітниками, оркестром і курсантами Інституту був підготовлений концерт, у якому взяла участь заслужена артистка України Вікторія Вєннікова.

15 лютого 2018 року на вшанування пам’яті загиблих учасників бойових дій на території інших держав курсанти та співробітники Інституту поклали квіти до пам’ятника воїнам-харків’янам, які загинули в  Афганістані.