В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено ряд заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

27-11-2017, 15:18

Курсанти та співробітники Інституту віддали данину пам’яті жертв геноциду Українського народу, одного з найбільш жахливих злочинів в історії людства – Голодомору 1932-1933 років в Україні, голоду 1921-1922, 1946-1947 років хвилиною мовчання та здійснили покладання квітів біля Меморіального комплексу Жертв Голодомору.

В останню суботу листопада, особовий склад Інституту долучився до Всеукраїнської акції «Запали свічку» о 16.00 годині на знак жалоби за мільйонами заморених голодом людей, рахунок яких йшов на мільйони. Ці безневинні втрати чорною смугою пройшли крізь наступні покоління українців, закарбувалися в їх генетичній пам’яті.

26 листопада 2017 року в курсантському підрозділі проведено тематичний вечір з метою вивчення історичних передумов, усвідомлення особовим складом причин, масштабів та наслідків трагічних подій Голодомору 1932-1933 років, організованого тоталітарним сталінським режимом та направленого на підрив національного духу і знищення українського народу.

Під час заходів присутні переглянули документальні відеофільми, обговорили підстави виникнення, жахливі наслідки та ознайомилися з копіями документальних матеріалів, які підтверджують геноцид українського народу тоталітарною владою у ті часи.