В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України вшанували пам’ять випускника Інституту Гетманського Тимура Вікторовича, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході України

26-10-2017, 16:44

25 жовтня 2017 року у третю річницю загибелі майора Гетманського Тимура Вікторовича в Інституті підготовки юридичних  кадрів для Служби безпеки України проведено захід на вшанування його пам’яті, у якому прийняли участь близькі родичі, керівництво курсу та однокурсники, співробітники та курсанти випускного курсу Інституту.

Тимур  загинув 25 жовтня 2014 року коли представники незаконних збройних формувань захопили Тимура та його батька в полон і жорстоко катували.

Спогади дружини Ірини та бойових побратимів Тимура підкреслювали честь і гідність офіцера Служби безпеки України. За короткий строк свого життя він зробив усе, щоб залишитися у пам’яті справжньою людиною,  адже мав нездоланний дух, вихованість і благородство, організаторський хист, бажання ризикувати заради друга і будь-якою ціною оберігати свою родину.

Пам’ять Тимура близькі родичі, керівництво, офіцери Інституту та його однокурсники вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до стенду, створеного на його честь.

У серцях колег і друзів він назавжди залишиться чесним та відповідальним співробітником, надійним товаришем та люблячим батьком.

Він  назавжди залишиться в нашому строю, бо пам’ять про нього  завжди буде жити в наших серцях.