В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено заходи з нагоди Дня захисника України

18-10-2017, 09:30

День захисника України – це свято, що  поєднало в собі мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України, військові традиції і звитягу Українського народу. З нагоди цієї події в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено низку урочистих і виховних заходів.

13 жовтня під час урочистої наради до особового складу Інституту було доведено звернення керівництва Служби безпеки України, а також відзначено кращих співробітників і курсантів.

У день державного свята керівництво та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України разом з представниками Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, начальниками правоохоронних органів і військових формувань, ветеранами антитерористичної операції на Сході України прийняли участь у загальноміському заході із вшанування пам’яті всіх поколінь захисників України,  загиблих у боротьбі за незалежність нашої держави, та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам АТО. Того ж дня в приміщенні Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено кулінарний конкурс серед жінок-військовослужбовців, перемогу в якому здобули представниці 1-го курсу.

15 жовтня курсанти та військовослужбовці постійного складу Інституту здійснили виїзд до Козачої Гори (Зміївський район Харківської області), де останні козаки Слобожанщини у важких боях виборювали право на існування. Того ж дня між збірними командами курсантських підрозділів проведено військово-технічну вікторину на краще знання історії українського козацтва та національного державотворення.

Усвідомленню значення Служби безпеки України у забезпеченні національної безпеки країни сприяло проведення 16 жовтня тематичної зустрічі з учасником антитетрористичної операції на Сході України, який розповів про внесок співробітників Служби безпеки України у відстоювання територіальної цілісності, про резонансні кримінальні провадження та розслідування терористичних актів у м. Харкові та  в зоні проведення АТО.

З метою вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність і незалежність України, в курсантському підрозділі  1-го курсу проведено вечір-реквієм, присвячений співробітникам  Служби безпеки України, які загинули під час проведення антитерористичної операції.