В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

29-06-2017, 11:39

В честь пам’яті захисників Українського народу, виховання почуття патріотизму у молодого покоління, національної самосвідомості, шанобливого ставлення та поваги до героїчного минулого старшого покоління, 21 червня 2017 року на базі Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено круглий стіл за участю ветеранів Другої світової війни Конюшенка Петра Омеляновича та Бурних Володимира Семеновича, науково-педагогічного складу СК№4 і курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Відкриття вказаного заходу було проведено керівництвом Інституту, полковником Скубаком В.В., який довів звернення керівництва Служби безпеки України з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. За цим, учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів – визволителів. Під час проведення вказаного заходу, ветерани розповіли молодому поколінню про героїчні подвиги співвітчизників, власний біль та втрати на Українських фронтах, нагадали про мільйони жертв і ціну, якою була досягнута найцінніша перемога для нашого народу. В свою чергу курсанти підготували доповіді, що розкривають сутність Другої світової війни та хронологію бойових дій, нагадали про найзапекліші бої, що відбувалися на нашій землі та переглянули документальну кінохроніку про перші дні Другої світової війни.

22 червня на знак вшанування пам’яті загиблих під час найтрагічнішого в історії людства збройного конфлікту, особовий склад Інституту долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання. На адміністративній будівлі Інституту було вивішено Державний Прапор України із траурною стрічкою.

23 червня співробітники та курсанти навчального підрозділу, провідали ветеранів Другої світової війни вдома. У домашній обстановці ветерани розповідали про подвиги нашого незламного народу, непорушну волю та самовідданість Українців у волі за наше світле майбутнє.

24 червня в Інституті відбулись офіційних заходів з нагоди десятиріччя випуску офіцерів-юристів 2007 року, під час якого керівництво, однокурсники та родичі відкрили стенд пам’яті загиблому офіцеру СБ України, випускнику Інституту – Гетманському Тимуру Вікторовичу. В пам’ять загиблим співробітникам Служби безпеки України, які віддали свої життя за незалежність України, було оголошено хвилину мовчання.

Силами курсантських підрозділів проведено упорядкування території біля могил українських воїнів, які загинули під час Другої світової війни, а також покладено квіти до Братської могили на 8 міському кладовищі міста Харків.

У випусках тематичних газет стінного друку та експозиції фотоматеріалів, документальної й художньої літератури, розташованої в стінах Інституту, з метою патріотичного виховання майбутніх офіцерів СБ України, висвітлено мужність, патріотизм і відвагу наших співвітчизників.