В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету проведено заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

11-05-2017, 17:31

З метою вшанування подвигу визволителів України, переможців над нацизмом у Другій світовій війні, учасників українського визвольного руху, а також на утвердження патріотизму та національної гідності в стінах Інституту проведено тематичний захід за участю ветерана Другої світової війни полковника Конюшенка Петра Омеляновича, який поділився з молодим поколінням власними спогадами про героїзм та відвагу воїнів-визволителів, тих хто віддав своє життя за мир та світле майбутнє України.

Вивченню історичної спадщини та усвідомленню значення патріотизму і героїзму людей у воєнні роки сприяло відвідування особовим складом Інституту місць бойової слави Харківської області, а саме Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва». В музейній кімнаті комплексу курсанти ознайомилися з масштабами та хронологією бойових дій, які велися на території Харківської області, дізналися про героїчні подвиги земляків та відвідали експозицію, присвячену антитерористичній операції на сході України.

5 травня постійний склад Інституту провів заходи по відновленню та облагородженню могили невідомого солдата у лісі Дергачівського району. Курсанти Інституту впорядкували могили захисників України Титова М.П., Петрова А.В. та Косова В.М., а також територію біля Братської могили воїнів – визволителів на 8 Харківському міському кладовищі.

8 травня керівництво Інституту разом з ректоратом  Університету на 2 Харківському міському кладовищі вшанували пам’ять ветеранів Другої світової війни, які працювали в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. У продовження офіційних заходів курсанти Інституту провели ритуал покладання квітів до пам’ятника загиблим за незалежність України викладачам, співробітникам та студентам Університету.

З нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в курсантських підрозділах проведено змагання з легкоатлетичного кросу та підтягування на перекладині. Крім цього мужність, відвага і героїчні подвиги наших співвітчизників знайшли своє відображення у випусках тематичних газет стінного друку та експозиції фотоматеріалів, документальної й мемуарної літератури, що розташовувалася в стінах Інституту.