В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відбувся конкурс зі слідчих дій «Золотий Шерлок-2017»

24-03-2017, 15:39

20 березня науково-педагогічним складом спеціальної кафедри № 1 Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мурого з нагоди 25-ї річниці  створення СБ України проведено конкурс зі слідчих дій «Золотий Шерлок-2017» серед курсантів  Інституту.

Конкурс складався з трьох етапів, під час яких конкурсантам було запропоновано провести власне розслідування на прикладі реальних кримінальних проваджень. Учасники конкурсу продемонстрували навички та аналітичні здібності проведення таких слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, як огляд місця події, зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж й обшук.

За умовами конкурсу, на підставі аналізу отриманих на кожному етапі  доказів, конкурсанти мали можливість рухатися далі в розслідуванні, переходити на наступний етап змагання та досягнути кінцевого результату – викрити особу,  винну у скоєнні злочину.

Фахову підготовку учасників конкурсу оцінено журі з числа практичних співробітників слідчого відділу Управління СБ України в Харківській області, науково-педагогічного складу Інституту з досвідом слідчої роботи, а також викладачів кафедри кримінального процесу Університету.

За результатами змагань перше місце посіла команда 2-ї навчальної групи 1-го курсу магістратури у складі курсантів М.Синявського, С.Малиша, С.Геращенка, А.Соснівського.