В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету відбулося вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16-02-2017, 12:07

Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України у тісній взаємодії з Управлінням Служби безпеки України в Харківській області приймає активну участь у вшануванні учасників бойових дій на території інших держав, адже військова служба воїнів – інтернаціоналістів є зразком відданого служіння своєму народу та гідним прикладом для молодого покоління. Так, 14 лютого 2017 року на базі навчального підрозділу проведено урочисті збори ветеранів-інтернаціоналістів з числа колишніх та діючих співробітників Управління СБ України в Харківській області.

Урочистий захід розпочав перший заступник начальника Управління полковник Лисенко Ігор Андрійович, який довів звернення Голови СБ України Грицака Василя Сергійовича до ветеранів-інтернаціоналістів та співробітників спецслужби. Після вшанування загиблих хвилиною мовчання особистими спогадами про власний бойовий шлях та героїчні подвиги полеглих у важких боях побратимів з присутніми поділилися ветерани-інтернаціоналісти Челомбітько Анатолій Дмитрович та Гриценко Михайло Петрович.

Надалі, силами курсантів та оркестру проведено святковий концерт. Натхненні звитягою воїнів інтернаціоналістів курсанти висловили своє захоплення в авторській поезії, яку продекламували присутнім. Наприкінці заходу ветеранам від керівництва Управління та Інституту вручено пам’ятні подарунки, а на згадку про проведену зустріч усі присутні сфотографувались на плацу ІПЮК для СБ України.