В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України Університету відбувся урочистий ритуал прощання зі Службовим прапором випускників 2012 року

10-05-2012, 09:47

Захід проведено за участю начальника УСБУ в Харківській області генерал-майора В.М.Вишневського, в.о. ректора Харківського університету Повітряних Сил генерал-майора О.Б.Котова, особового складу, керівництва Інституту, батьків, родичів та близьких випускників.

Урочиста церемонія, що традиційно відбувається напередодні вручення дипломів «магістра» та присвоєння випускникам першого офіцерського звання, символізує для молодих співробітників органів державної безпеки закінчення курсантських років та початок нового, більш відповідального етапу служіння Українському народу.

Настанови та поради від гостей і батьків, слова вдячності науково-педагогічному складу, офіцерам і працівникам, а також звернення випускників до молодших товаришів, які продовжують своє навчання у найкращому юридичному вузі нашої держави, з побажаннями зберігати та примножувати кращі традиції Університету, старанно навчатися та сумлінно виконувати свій військовий обов’язок, створили теплу та щиру атмосферу одночасного жалкування про залишення рідних навчальних стін та радості про відкриття нової сторінки у житті.

З ініціативи випускників 2012 року в Інституті започаткована нова традиція – покладання квітів до могили Героя України В.В.Сташиса.

У травневі свята Великої Перемоги проведений захід має особливе значення як символ вдячності всім тим викладачам, студентам та аспірантам Університету, які відстояли нашу свободу в роки Великої Вітчизняної війни, зробили вуз в післявоєнні роки справжнім флагманом вищої освіти та науки.