В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України пройшла широкомасштабна весняна акція «Весняна Толока», в якій разом з особовим складом навчального підрозділу взяли участь керівники Університету

21-04-2012, 09:23

В рамках благоустрою території навколо гуртожитку Інституту, що розташований в Олексіївському житловому масиві, перший проректор Університету Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та начальник Інституту, генерал-майор І.І.Мусієнко власноруч висадили саджанці дерев, поклавши початок нової алеї на честь 20-ої річниці створення Служби безпеки України.

Курсанти 1-5 курсів, співробітники і працівники Інституту упорядковували територію біля гуртожитку, адміністративної будівлі Інституту та службові приміщення. Загалом, особовим складом висаджено близько 300 саджанців дерев та 500 кущів, прибрано 2,5 га закріпленої за Інститутом території, упорядковано 60 сот. газонів, ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища.

Посильний внесок у благоустрій нашого міста сприятиме не тільки покращенню екології нашого міста, але й підтриманню статусу Харкова як сучасного європейського центру освіти, науки і спорту напередодні проведення Євро-2012.