В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України була проведена урочиста зустріч, присвячена Дню юриста

05-10-2012, 11:35

Зустріч була ініційована студентським самоврядуванням Інституту та проведена під головуванням проректора з навчальної роботи Ю.Г.Барабаша. У зустрічі взяли участь представник Генеральної прокуратури України Є.О.Шевченко, представник прокуратури Харківської області А.О.Юхно, заступники декана Інституту І.В.Борисенко, О.В.Зайцев, Р.І.Таш’ян, викладачі Університету Ю.А.Пономаренко, В.В.Шеховцов, а також студенти всіх курсів Інституту.

Відкриваючи зустріч, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш привітав присутніх та закликав студентів берегти студентські традиції попередніх поколінь. Також Ю.Г.Барабаш порадив не обмежуватися лише навчанням, а й знаходити собі друзів, а також створювати сім’ї.

Представник Генеральної прокуратури України Є.О.Шевченко порекомендував студентам боротися за успішне життя та побажав наснаги, терпіння, успіхів.

Представник прокуратури Харківської області А.О.Юхно розповів про свою роботу в органах прокуратури за останні дванадцять років, про вимоги до посади прокурора і порадив учитися все життя.

Бурхливі овації викликав виступ кандидата юридичних наук, доцента Ю.А.Пономаренка. Він розповів про свої студентські та аспірантські роки, про навчання, відпочинок та розваги. Як зазначив викладач, студентство є вічним, а студентські роки – найцікавішими. Сім’я, діти, друзі – це основа життя.

Асистент кафедри екологічного права В.В.Шеховцов згадав, як він за часів студентства очолював фан-клуб нашої волейбольної команди и порадив нинішньому поколінню студентства не забувати про спорт та про його підтримку уболівальниками.

Завершив зустріч голова культурно-масового комітету студентського самоврядування Інституту Олександр Дудка, який подякував усім присутнім та привітав зі святом, що наближається.