В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції проведено інтелектуальну вікторину «Брейн ринг» англійською мовою

20-03-2018, 20:57
Організатор – кафедра іноземних мов №3.
Учасників привітав  директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, який відзначив, що проведення англомовної інтелектуальної вікторини стало гарною щорічною традицією, до того ж організовані в цікавій формі змагання дозволяють студентам проявити ерудицію та спонукають до спілкування англійською мовою, що є особливо важливим у сучасному контексті Євроінтеграції.
З привітальним словом до студентів звернулась і завідувач кафедри іноземних мов №3 проф. О.Ю.Кузнецова, яка відзначила, що мета кафедри – привернути увагу студентів до можливостей, що відкриває володіння іноземними мовами, і заохотити їх до підвищення власного рівня іншомовної комунікативної компетентності.
У вікторині взяли участь команди студентів першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції. Шість команд змагалися за звання «Найрозумніших».
Запропоновані англійською мовою питання стосувалися як країнознавчої, так і культурологічної інформації. Ряд питань було присвячено творчості Т.Г.Шевченка.
Переможцями вікторини стали Клімчук  Богдан  (01.17.15 група), Ритова Валерія, Куций Вілор,  Шостак Ганна (01.17.12 група), Рябуха Богдан (01.17.16 група).
«Питання стосувалися цікавих фактів і ми отримали задоволення. Такі заходи підсилюють бажання вивчати іноземні мови», – кажуть переможці.
Під час «Брейн рингу» студенти виявили знання, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.