В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції Університету проведено IX Всеукраїнський дебатний турнір «Перша столиця»

06-11-2017, 11:33

Всеукраїнський дебатний турнір «Перша столиця» традиційно зібрав найсильніших українських дебатерів, задля виявляння кращих із кращих. Тематикою турніру був часово-просторовий проміжок кінця XIX – початку XX століття на теренах Європи та Північної Америки, тож учасники мали змогу уявити себе на місці видатних історичних діячів минулого і на власному досвіді осягнути процеси формування керівних політико-правових ідей сучасності.

Студенти та випускники гідно представили Університет та підтвердили статус Дебатного Клубу НЮУ  імені Ярослава Мудрого як одного з найсильніших дебатних осередків Харкова та України.

Переможцем турніру став випускник Університету Валентин Криловецький. Фіналістами турніру у складі команди «Модний диван» стали Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс магістратури) та Владислав Костін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс). Півфіналіст турніру − Костянтин Корнієнко (факультет правосуддя, 6 курс). Представниками Дебатного клубу Університету у суддівському корпусі турніру були Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс) та випускник Університету Станіслав Мироненко.

Бажаємо всім учасникам подальшої наснаги та успіхів!