В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages In the Changing World)

27-09-2017, 17:08

Організатор: кафедра іноземних мов № 3.

26 вересня в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages in the Changing World), присвяченого Європейському дню мов. Європейський день мов святкується щорічно у цей день з 2001 р. за ініціативи Ради Європи і підтримки Європейського Союзу,  які вважають одним з пріоритетів мовної політики  знання кожним громадянином рідної мови й декількох інших мов.

З привітанням до  учасників круглого столу  звернувся заступник директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Р.І.Таш’ян, який зазначив, що вивчення мов потребує мотивації і наполегливості з боку студентів, водночас відкриваючи значні можливості щодо академічної мобільності, здобуття більш якісної освіти, досягнення успіху у професійній діяльності.

Привітала учасників й завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю.Кузнецова, яка наголосила, що наш Університет пропонує різноманітні можливості для підвищення рівня іншомовної підготовки, закликала студентів до розвитку їх іншомовної комунікативної компетенції.

У круглому столі взяли участь студенти 1 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, які підготували презентації і виступили з повідомленнями англійською мовою. Учасники заходу активно обговорювали розмаїття мов світу, проблеми мов, що знаходяться під загрозою зникнення, питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності і багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур, а також важливість збереження української мови та української культури. Особливо палко студенти аргументували і доводили значущість володіння іноземними мовами для юристів.

Цього року до участі у засіданні круглого столу долучилися й студенти Національного політехнічного університету «ХПІ» Оліфенко Інна та Дмитренко Валерія, які разом зі студентом другого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Веліт Микитою виступили модераторами заходу.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що іншомовні навички і уміння володіння іноземними мовами є важливим здобутком сучасної особистості і надзвичайно важливі для кожного з них як майбутніх юристів.