В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції проведено інтелектуальну вікторину «Брейн ринг» англійською мовою

01-03-2017, 16:31

P1110056Організатор – кафедра іноземних мов №3.

У вікторині взяли участь команди студентів першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції та факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. Шість команд змагалися за звання «найрозумніші».

Захід відкрила завідувач кафедри іноземних мов № 3 О.Ю.Кузнецова, яка відзначила, що кафедра організовує заходи різної тематики і форм для того, щоб акцентувати увагу студентів на значущості володіння іноземними мовами у сучасному світі, мотивувати студентів до їх вивчення і залучити їх до спілкування англійською мовою.

Запропоновані англійською мовою завдання стосувалися історії університету, країнознавчої та культурологічної інформації та питання на загальну ерудицію студентів. Питання та відповіді яскраво ілюструвалися за допомогою мультимедійного обладнання.

Команда переможців – Олександр Накашидзе (1-16-11), Олександр Стратієнко (1-16-15), Катерина Котько (1-16-20),  Володимир Грига (1-16-20), Антон Демиденко (1-16-20).

Під час «Брейн рингу» студенти виявили високий рівень ерудиції, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.

«Подібні заходи роблять життя студентів цікавішим та стимулюють бажання вивчати іноземні мови», – кажуть учасники.

Усі учасники команд отримали сертифікати про участь у вікторині.