В Юридичній клініці Університету відбувся День відкритих дверей

11-12-2017, 12:12

Захід зібрав велику кількість гостей, зацікавлених у діяльності юридичного клінічного руху, його розвитку та перспектив співпраці з органами державної влади у сфері надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення, серед яких були проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров, керівники юридичних клінік Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Харківського національний університету внутрішніх справ Є.С.Єгоров та Е.В.Вакулович, представники Харківського адміністративного окружного суду та ін., а також студенти Університету.

Розпочав урочисту частину керівник Юридичної клініки Університету, Голова правління Асоціації юридичних клінік України В.П.Янишен, який розповів про основні завдання клініки, особливості її роботи та досягнення.

Офіційна частина продовжилась у формі «круглого столу». Засідання відкрив проректор Університету В.В.Комаров, який зазначив: «Стратегія нашого Університету зорієнтована на якість освіти, і тому у ній є такий аспект, як забезпечення практичної діяльності. Юридична клініка, яка уже багато років успішно функціонує в нашому навчальному закладі, є майданчиком, який забезпечує практичну складову навчання».

На заході кожен з присутніх мав можливість висловити власну думку, зауваження, побажання щодо актуальних проблем та перспектив розвитку як загальнодержавного клінічного руху, так і саме Юридичної клініки НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Найбільш актуальними питаннями, що обговорювалися на «круглому столі» стали проблеми розвитку саме клінічної освіти, аспекту правого регулювання статусу юридичних клінік як закладів надання правової допомоги, систематизації діяльності юридичних клінік у плані їх взаємодії, питання про спеціалізацію клінічної освіти та багато інших.