В Юридичній клініці відбулися змагання з юридичного консультування

12-03-2018, 20:13
Змагання відбулися у партнерстві з центром надання безоплатної правової допомоги, а також за підтримки Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Цього року у заході взяли участь 8 команд. Підготовкою займалися адміністратор Юридичної клініки Яна Токарь (на рахунку якої вже є переможці національного етапу змагань у 2016 році) й керівник Юридичної клініки Віктор Янишен. Роль клієнтів на себе взяли випускники-клініцисти, які мають великий досвід не тільки надання подібних консультацій, а й участі у змаганнях минулих років. Кожен етап змагань оцінювали професіонали своєї справи: викладачі кафедри цивільного права та процесу, практикуючі юристи, серед яких почесними суддями стали Марина Старовойтова (представник Центру з надання безоплатної правової допомоги) та Олена Ночовкіна (Територіальне управління Міністерства юстиції у Харківській області).
Змагання проходили у три етапи: чвертьфінал – у якому всі 8 команд мали змогу продемонструвати свої знання щодо консультації клієнтів; до півфіналу змогли потрапити 4 команди, які в першому турі якнайкраще надали консультацію; за перемогу у фіналі взяли участь 2 команди, і за результатами якого переможцями стала команда учасників Юлії Дмитренко (2 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) та Марії Зіверт (2 курс міжнародно-правового факультету).
Клініцисти із задоволенням брали участь у змаганнях, адже подібні заходи сприяють підвищенню професіоналізму майбутніх адвокатів.