В учбовому корпусі по вул.Динамівська, 4 (ауд. 212) відбулася зустріч студентів з ветеранами війни, присвячена 68 річниці з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

24-10-2012, 15:52

У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни П.О.Кононенко, Г.А.Розумний та студенти Університету.

Відкрив захід член ради Всеукраїнської спілки учасників Великої вітчизняної війни, член комітету Харківського обласного міжнародного комітету ветеранів війни, керівник центру захисту правди Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці П.О.Кононенко. Він розповів про складні умови української визвольної боротьби, яка тривала 1225 днів та ночей з січня 1943 року по жовтень 1944 року, і під час якої для визволення України загинуло 3,8 мільйона людей. Петро Омелянович зазначив: «Головне не забути цей подвиг, передати естафету пам’яті молодому поколінню та не допустити того, що трапилося у ХХ столітті».

На заході із доповідями виступили студенти Університету: Ірина Васильків (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 9 група)– «БерезнегуватоСнігурівська наступальна операція», Алла Клочківська (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 9 група) – «Львівсько-Сандомирська наступальна операція», Ольга Гонгало (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 10 група) – «Бєлгородсько-Харківська операція», Дмитро Бабич (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 10 група) – «КорсуньШевченківська наступальна операція.».