В Університеті стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

14-02-2017, 16:16

Відкрив захід проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш. Він щиро привітав присутніх і зазначив, що цей захід має важливе значення для нашої молодої еліти, для виховання нового покоління правників. Розповів про можливості та потенціал Університету, двері якого завжди відкриті для всіх тих, хто мріє отримати гарну юридичну освіту.

«Ми раді вас вітати в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Для нас велика честь приймати молодих учнів, які небайдужі до розвитку України як правової держави. Наш виш посідає І місце серед юридичних вищих навчальних закладів. В Університеті створено всі умови для формування майбутнього професіонала», – сказав Ю.Г.Барабаш.

З вітальними словами також виступили завідувач Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» І.В.Кротова, голова журі олімпіади завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.В.Гусаров та відповідальний секретар Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.О.Булгаков.

До програми олімпіади входить виконання обов’язкових завдань та методичні заходи для керівників команд.

Під час заходу передбачена екскурсія учасників університетом, до музею криміналістики та Палацу студентів.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайтах КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 17 лютого 2017 року (після 17:00), остаточні результати – на сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 22 лютого 2017 року.

Протоколи остаточних результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2016/2017 н.р.