В Університеті пройшов ІІ спортивний благодійний турнір «Спорт на допомогу дітям»

04-04-2017, 10:09

Організатори: кафедра фізичного виховання № 1, Студентський Сенат, профком студентів.

Мета – допомога та підтримка вихованців Богодухівського дитячого будинку-інтернату, а також збереження і зміцнення здоров’я, розвиток спортивних здібностей студентів Університету, заохочення до ведення здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності.

Захід відкрив проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, який зазначив, що цей турнір ініційований ректором В.Я.Тацієм та студентською спільнотою, а також подякував усім, хто взяв участь у змаганнях. Анатолій Павлович підкреслив, що не є принципової сума, зібрана під час проведення турніру, а важлива любов до дітей, яку висловлюють учасники спортивних змагань, бо вона йде від щирого серця.

Директор Богодухівського дитячого будинку Г.І.Дорошенко подякував керівництву Університету, організаторам й учасникам благодійного турніру та запросив у гості, підкресливши, що вихованці інтернату як ніхто інший потребують уваги і спілкування.

Переможці турніру:

з волейболу:

І місце – команда «Кіндер» (О.Грибенькова, С.Запара, Е.Дундарь, В.Липчанський, А.Моріков, В.Будрікіс, Є.Пономаренко);

ІІ місце – команда «Посіпаки» (Д.Ташкевич, Ю.Перегудова, Д.Отморська, В.Должко, О.Кущ, А.Ярмак, В.Лойтаренко);

з  баскетболу:

І місце – команда «Дівчата Юракадемії» (М.Жданкіна, О.Андрущак, Т.Муленко, Ю.Орос, Є.Калинеченко);

ІІ місце – команда «Крим наш» (Д.Демченко, Дм.Демченко, Е.Ібраімов, М.Соколенко, О.Радутний, І.Пунтяну);

ІІІ – команда «Орли» (А.Назарян, А.Козарь, В.Бражимов, Д.Івашковський, С.Ільченко );

з настільного тенісу:

І місце – К.Дейнега;

ІІ місце – Г.Крайнік;

ІІІ місце – О.Попрошаєв.

Студентським Сенатом Університету було зібрано кошти на суму 3300 грн. та передано Богодухівському дитячому будинку-інтернату.