В Університеті пройшов дебатний турнір з прав людини «Битва факультетів НЮУ імені Ярослава Мудрого»

16-12-2016, 09:41

У турнірі взяли участь 12 команд, які представляли різні інститути/факультети Університету, а також учні 11 та 10 класів шкіл міста Харкова.

Учасники мали змогу посперечатися з приводу таких прав людини як: право на життя, особисту недоторканність, право на свободу слова та вільного доступу до інформації, політичні права (особливо право на політичний притулок), а у фіналі змагань дебатували на тему права на ефективні засоби захисту для громадян, що публічно пропагують нігілістичне ставлення до права.

Головний суддя – випускник Університету Валентин Криловецький.

У фінал змагань пройшли такі команди:

«NLU A» – Владислав Костін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс, 18 група) та Валерія Рябуха (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс, 4 група);

«Goldman Sachs» – Марк Ігнат’єв та Валерія Завадська (учні 10 та 11 класу відповідно);

«Дали волю фантазії» – Анна Андрущенко та Дмитро Сефер (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс 24 група);

«Law Frequency» – Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс 24 група) та Вероніка Раєвська (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс, 16 група).

Переможцями турніру стала команда «Law Frequency», а «Кращим промовцем турніру» – Радислав Ткаченко.