30-11-2017, 09:34

У мовних змаганнях зголосилися взяти участь більш як 30 студентів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України та факультету адвокатури.

Завдання конкурсу, які підготували викладачі кафедри культурології та співробітники наукової бібліотеки, передбачали не тільки виявити поглиблені знання української мови, ерудованість у царині літератури, а й здатність у майстерному володінні поетичним словом.

Цього року журі оцінювало роботи як за номінаціями, так і за всіма разом. Отож, спочатку визначено переможців таких номінацій:

«Найкращий редактор» – В. Яков’юк (ІПЮК для СБ України );

«Орфографія» – В. Яков’юк (ІПЮК для СБ України ); Дар’я Мальцева (ІПКОЮ, 2 курс, 5 група);

«Літературна майстерність» – Дар’я Мальцева (ІПКОЮ, 2 курс, 5 група); Валерія Шматько (ІПЮК, 1 курс, 2 група);

«Творча особистість» – Катерина Ткачук (ІПКОЮ, І курс, 1 гр.).

За підсумками перебігу конкурсу з української мови імені Петра Яцика тріумфаторами стали: Вікторія Яков’юк (ІПЮК для СБУ, І місце), Дар’я Мальцева (ІПКОЮ, 2 курс, ІІ місце), Валерія Шматько (ІПЮК для СБУ, І курс, 2 гр., ІІІ місце).

У мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка найкращі: Тетяна Кожем’яко (ІПЮК для СБУ, 3 курс, 3 група, І місце), Яна Борилюк (ІПКОЮ, І курс, 5 гр., ), Катерина Ткачук (ІПКОЮ, 1 курс, 1 гр.).

Вітаємо звитяжців мовних конкурсів і бажаємо нових творчих звершень та неодмінної перемоги на ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів імені Тараса Шевченка і Петра Яцика.