В Університеті проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство» 2016/2017 навчального року

16-03-2017, 08:23

Від керівництва Університету учасників привітав голова студентського наукового товариства, заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, кандидат юридичних наук Д.О.Бєлінський. Він також проінформував учасників про ІІ етап олімпіади, який відбудеться 11-12 квітня у м.Запоріжжя.

Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Мета − підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

На олімпіаді перевірялися знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, адміністративного процесуального права, сімейного права, основ римського права, цивільного права, цивільного процесу, трудового права, екологічного права, господарського права, податкового права, кримінального права, кримінального процесу, міжнародного права, міжнародного приватного права, криміналістики.

Роботи студентів передбачали анонімне тестування. Кожен учасник олімпіади виконував тест на бланку, який не містив жодних даних про нього, а лише спеціальний код. Для забезпечення анонімності тестування ні до його проведення, ні після перевірки тестових завдань ні члени Комісії, ні її працівники не мали інформації про персональні дані учасників, які складали тест.

Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання.

Перевіривши та підрахувавши набрані студентами бали, призові місця були розподілені наступним чином:

В особовому заліку призові місця здобули:

І місце – Скрипник Андрій Володимирович, студент 5 курсу Полтавського юридичного інституту;

ІІ місце – Матвійчук Вікторія Володимирівна, студентка 5 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

Шабаліна Катерина Геннадіївна, студентка 5 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

Шматов Артем Валерійович, студент 4 курсу господарсько-правового факультету;

ІІІ місце – Салтиков Станіслав Михайлович, ст. солдат 1 курсу магістратури Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ.

У командному заліку (за середніми показниками) призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Господарсько-правовий факультет (105 балів);

ІІ місце – Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ (102 бала);

Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України (102 бала);

ІІІ місце – Полтавський юридичний інститут (101 бал).

Для перегляду остаточних результатів натисніть на посилання:

Рейтинг;

Підсумки.