В Університеті проведено ІІІ Всеукраїнський конкурс навчальних судових дебатів з податкового права

29-04-2017, 13:51

Організаторами заходу виступили кафедра фінансового права та студентське наукове товариство Університету за підтримки Української міжбанківської валютної біржі, юридичної компанії «Шкребець та партнери», корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери», юридичної фірми «ОМП».

Порівняно з минулим роком, навчальні судові дебати з податкового права зібрали більшу кількість команд та зацікавлених осіб. Всі учасники показали професійні навички у володінні не лише нормами податкового права, а й знання процесуального законодавства. Всього до участі у дебатах було допущено 18 команд.

Відкрив захід перший віце-президент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри фінансового права Університету М. П. Кучерявенко. Цього року, формат проведення дебатів з податкового права був дещо трансформований. За виступами учасників спостерігало не лише журі, а й представники великих платників податків Харківського регіону.

Боротьба за головний приз дебатів з податкового права була сповнена бажанням кожної команди бути першими. Учасники вміло оперували не лише нормами вітчизняного податкового законодавства, а й розглядали податкове законодавство Естонії (фабула податково-правового спору, в тому числі, стосувалася діяльності компанії зареєстрованої у Естонії).

Переможцем дебатів з податкового права стала команда «Маестро» (Ганна  Андрущенко, Назарій Жданюк, Анна Мягка, які є представниками юридичної клініки НЮУ). Друге місце зайняла команда «Юридична громада» (Інокентій Миславський, Єгор Кононенко – також представники юридичної клініки Університету). Третє місце – команда «АН-225» (Сергій Брояков, Сергій Майданік).

Нагородження переможців проводили представники юридичної компанії «Шкребець та партнери» (Є. Ф. Шкребець), юридичної фірми «ОМП» (Д. О. Михайленко), корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери» (К. Л. Павлуненко), представники кафедри фінансового права та студентського наукового товариства Університету. Переможцям та усім учасникам було вручено виграші за призові місця, цінні подарунки, дипломи та грамоти. Окремим студентам – учасникам дебатів з податкового права було запропоновано проходження стажування у провідних юридичних фірмах України.