В Університеті проведено матчі між командами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківським національним медичним університетом з бадмінтону, шашок та настільного тенісу серед співробітників

23-06-2017, 09:07

АФИША (1)Організатори: профспілковий комітет Університету, спортивний клуб та кафедра фізичного виховання № 1.

Мета – розвиток і популяризація спорту в університетах та місті Харкові, формування здорового способу життя серед співробітників університетів, створення умов для організації дозвілля, розвиток спорту і культури вболівання у вищих навчальних закладах м.Харкова.

Директор спортивного клубу НЮУ імені Ярослава Мудрого М.Гоєнко від імені керівництва Університету відкрив захід, привітав учасників та уболівальників.

«Окрему подяку я хочу висловити керівництву Університету за ініціювання цього заходу. Ми очікуємо від учасників відчайдушної спортивної боротьби. Я бажаю вам не тільки повною мірою продемонструвати свою майстерність, а й набратися досвіду», − сказав М.Гоєнко.

Результати змагань:

з настільного тенісу:

І місце – команда НЮУ (Г.Гапонова, О.Попрошаєв, Г.Крайник, В.Мунтян);

ІІ місце – команда ХНМУ (Н.Стратій, А.Ткаченко, В.Трегубов, О.Білик);

з  бадмінтону:

І місце – команда НЮУ (О.Сутула, П.Любченко, Ф.Веніславський, О.Попрошаєв);

ІІ місце – команда ХНМУ (А.Ткаченко, О.Білик, К.Любомудрова, О.Степаненко);

з шашок:

зафіксована нічия, команди поділили І та ІІ місце.

команда ХНМУ (О.Красов, В.Трегубов, О.Білик, К.Любомудрова);

команда НЮУ (Г.Приходько, М.Гоєнко, О.Попрошаєв, Ф.Веніславський).

У загальному заліку з усіх видів змагань команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого здобула І місце.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових звершень!