В Університеті проведено круглий стіл «Логіка та проблеми застосування норм кримінального права»

15-02-2017, 16:54

Організатори – кафедра логіки та кафедра кримінального права №2.

Захід відкрила завідувачка кафедри логіки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.М.Юркевич (модератор), яка зазначила, що круглий стіл присвячено сучасним дослідженням кафедри та розвитку взаємозв’язків між логікою й правом.

З головною доповіддю виступив завідувач кафедри кримінального права №2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого М.І.Панов – «Логічні основи кваліфікації злочинів».

В обговоренні доповіді взяли участь представники кафедр-організаторів, які відзначили безперечний взаємозв’язок логіки та права, зокрема кримінального, роль правил загальної та формальної логіки у кримінальному законодавстві, шкоду, яку несуть за собою порушення цих правил у створенні та застосуванні законів тощо.

М.І.Панов вручив колективу кафедри логіки пам’ятний сувенір – статуетку Аристотеля, фундатора юридичної логіки.

На заході також відбулася презентація нового спецкурсу «Аргументація».

За матеріалами круглого столу надруковано збірку праць.