В Університеті проведено захід, присвячений Міжнародному дню дарування книг (International Book Giving Day)

22-02-2017, 15:33

IMG_5195Мало хто знає, що з 2012 року 14 лютого стало знаменною датою для книголюбів, адже це – Міжнародний день дарування книг! Свято вже встигло об’єднати усіх, хто любить читати і дарувати книги. Ця ініціатива підтримується й у нашому Університеті. Під час проведення відкритої акції «Подаруй бібліотеці книгу» фонди бібліотеки поповнюються виданнями не лише тих авторів, які вийшли зі стін вишу, а й викладачів, студентів, співробітників Університету.

Наукова бібліотека вдячна всім, хто  приєднався до Акції. Серед активних дарувальників книг цього року:  Ю.П.Битяк, А.П.Гетьман, Ю.Г.Барабаш, В.Л.Яроцький, О.П.Дзьобань, О.Г.Кушніренко, представники кафедр: ОСПО, цивільного права №1, адміністративного права, культурології, міжнародного права, економічної теорії, філософії, військово-юридичний та заочний факультети.

Бібліотека також отримала в дар від сім’ї професора Ю.М. Грошевого більш 600 примірників видань з питань кримінально-процесуального права. Ці наукові видання займуть гідне місце на виставковому комплексі у залі правової інформації серед  колекційних фондів особистих бібліотек В.Я.Тація, В.В.Сташиса, І.Є.Марочкіна.