В Університеті обрано кращого студента 2011-2012 навчального року

20-04-2012, 08:43

Конкурс «Студент року» проводився за ініціативи студентського самоврядування університету, а також за підтримки ректорату й профспілкового комітету студентів. Головною метою конкурсу є визначення та відзначення студентів, що мають значні досягнення у навчальній, науковій, спортивній і творчій діяльності.

Конкурс проходив у декілька етапів.

На першому етапі кожен інститут чи факультет університету за результатами оцінки поданих документів визначав свого кращого студента за такими критеріями: академічна успішність, спортивні досягнення, участь у громадському житті факультету та університету, художня діяльність, наукова діяльність, лідерські здібності, перемоги в інших незалежних конкурсах, а також ділова та особиста репутація студента.

Наступний етап конкурсу передбачав написання претендентами есе на тему «Чому я вважаю себе кращим студентом», і разом із рекомендаційним листом від викладача (декана, директора чи його заступника) студент мав надіслати до оргкомітету конкурсу.

В результаті відбору було визначено 10 найкращих студентів університету: Єфремова Марина (1 ф., 4 к.), Опанасюк Марк (4 ф., 4 к.), Граждан Валерій (5 ф., 3 к.), Кривенко Олександр (6 ф., 5 к.), Гринюк Вікторія (7 ф., 5 к.), Перчиць Роман (9 ф., 3 к.), Човган Вадим (9 ф., 5 к.), Безсонова Марія (10 ф., 4 к.), Глинянська Альона (10 ф., 5 к.), Лавриненко Олексій (10 ф., 4 к.).

Останній етап включав у себе співбесіду студентів, які вже пройшли попередні етапи, з фінальною комісією конкурсу на чолі з проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем, і визначення одного переможця та дипломантів.

Переможцем університетського конкурсу «Студент року» став курсант 5 курсу факультету №6 Олександр Кривенко.