В Університеті відбулося спортивне свято «Парад переможців 2012»

15-05-2012, 15:19

На заході були присутні: заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В.О.Павленко, ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директори Інститутів, декани факультетів, спортсмени-переможці та призери змагань різних рівнів, профспілковий комітет, тренери, викладачі.

Традиційно у 2011-2012 навчальному році, як і у попередні роки, спортсмени Університету брали участь та перемогли у змаганнях різного рівня: чемпіонатах світу та Європи, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах України, кубках України, спартакіадах тощо. Студенти нашого вузу А.Василенко та О.Гвоздик отримали ліцензію на участь у ХХХ Олімпійських іграх 2012 року у м.Лондоні.

Свято розпочалося парадом-ходою провідних спортсменів спортивних клубів та збірних команд Університету з різних видів спорту. З вітальними словами до учасників звернувся ректор В.Я.Тацій: «Я вітаю наших чемпіонів зі здобуттям медалей як на міжнародних, так і на всеукраїнських турнірах. Їх перемоги мають велике значення не тільки для спортивного лідерства Університету. Приклад наших переможців підвищить інтерес молоді до заняття фізкультурою та спортом, здорового способу життя, а тим самим – їх всебічного розвитку. Щиро дякую за невтомну працю усім, хто своїми досягненнями і нині славить Університет та Україну, підкорює спортивні п’єдестали, залучає молодь до здорового способу життя. Міцного здоров’я вам, щастя та нових перемог».

Почесний гість, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В.О.Павленко поздоровив та привітав спортсменів: «Для мене велика честь брати участь в спортивному святі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», яким пишається вся країна за внесок в український студентський спорт. Вам дуже пощастило тому, що у вас такий спортивний ректор. Всі, хто закінчує ваш вуз – будуть освіченими і здоровими. Бажаю всім успіхів, та нехай вам щастить».

Василь Якович нагородив цінними подарунками та дипломами переможців, призерів, тренерів та викладачів: старшого тренера спортивних видів боротьби (дзюдо і самбо) – Д.П.Віскова; голову спортивного клубу – М.І.Гоєнка; керівника секції з чоловічого баскетболу – В.М.Осіпова; керівника секції зі спортивної аеробіки та черлідінгу – І.О.Зінченка; професора кафедри економічної теорії – О.А.Гриценко; професор кафедри державного будівництва – П.М.Любченка; завідуючого спеціальної кафедри №1 Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України – С.С.Кудинова; доцента кафедри кримінального права № 1 – О.Е.Радутного; доцента кафедри кримінального процесу – М.О.Карпенка; старшого викладача кафедри фізичного виховання № 1 – О.М.Столяренка; асистента кафедри кримінального права № 1 – Г.С.Крайника; асистента кафедри цивільного права № 1 – О.О.Біляєва; тренера з шахів – К.Д.Башинського та ін.

Спортсмени щиро подякували за теплі слова та звернули увагу, що досягнення спортсменів Університету нерозривно пов’язані з приходом 25 років тому на посаду ректора Василя Яковича Тація, який постійно та послідовно підтримував талановитих й обдарованих спортсменів, створював умови для розвитку різних видів спорту в Університеті.