в університеті відбулося модельне засідання Конституційного суду України.

24-03-2011, 11:12

24 березня в Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулося модельне засідання Конституційного суду України. Цей захід студенти-гуртківці різних факультетів, учасники студентського самоврядування факультету №4 проводять третій рік поспіль завдяки підтримці ректорату, кафедри конституційного права, профкому студентів університету.

Відкрив захід проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри конституційного права України Ю.Г.Барабаш.

У засіданні брав участь професор, видатний конституціоналіст, академік, доктор юридичних наук, постійний представник Верховної ради України в Конституційному суді України з 1997 року А.О.Селіванов.

Мета заходу: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів з конституційного права, вивчення судового процесу, формування відповідальності за прийняття правових рішень.