В Університеті відбулось урочисте відкриття нової їдальні для викладачів та співробітників

06-12-2011, 17:51

6 грудня в Університеті відбулось урочисте відкриття нової їдальні для викладачів та співробітників.

Їдальня має загальну площу 595 кв. м. В ній знаходяться 2 зали (на 40 та 100 місць), кухня, підсобні приміщення.

Захід відкрив ректор університету В.Я.Тацій, який привітав усіх присутніх з цією подією. Він зазначив, що на створення та облаштування нової їдальні витрачено багато зусиль, але вони того варті. «Більшу частину часу ми проводимо на роботі, в своєму колективі, − зауважив ректор. – І такі об’єкти прикрашають наше життя.»

Особливу подяку В.Я.Тацій висловив проректору з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепі, Голові Харківської обласної організації профспілок працівників освіти і науки Л.М.Дулуб, всім працівникам адміністративно-господарської частини Університету.