06-05-2011, 10:35

6 травня в університеті відбулися урочисті заходи, присвячені 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні:

·             бібліотека Академії підготувала літературно-художню виставку «Вогнева пам’ять, відтворена у слові». На виставкових стендах зібрані документальні творі, спогади фронтовиків, художні повісті, романи, вірші українських і російських письменників та поетів, фотоальбоми.

·             відбулося вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни – викладачів та співробітників.  Ректор університету В.Я.Тацій привітав усіх присутніх ветеранів із святом і вручив їм цінні подарунки, у залі бойової слави були зроблені пам’ятні фотознімки.

·             покладено квіти до пам’ятника захисникам Батьківщини на території університету;

·             у Палаці студентів пройшов святковий концерт для ветеранів, професорсько-викладацького складу та співробітників університету, у якому пролунали пісні, присвячені війні та Перемозі.