В Університеті відбулись установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

21-03-2012, 17:28

Мета Асоціації – створити унікальний цілісний колектив із представників різних поколінь, покликаний на основі спільних інтересів та захоплень об’єднати випускників, які прагнуть зміцнювати і всебічно розвивати Університет.

У зборах взяли участь випускники різних років – викладачі, студенти, працівники прокуратури, судових та правоохоронних органів та інші.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, який зачитав вітальні телеграми з нагоди створення Асоціації від Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Л.І. Фесенка, народного депутата України І.В.Вернидубова, суддів Конституційного Суду України Ю.В.Бауліна, В.Д.Бринцева, М.М.Гультая, М.П.Запорожця, М.А.Маркуша, В.А.Овчаренка, А.А.Стрижака, які також закінчили наш вищий навчальний заклад у різні роки.

Перед зібранням виступив ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.Я.Тацій (випускник 1963 р.). Він привітав усіх зі знаменною подією, наголосив на актуальності та важливості створення Асоціації випускників, розповів про здобутки та сучасний стан Університету.

Під час зборів було ухвалено рішення про створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»», затверджено її Статут, символіку, обрано керівні органи, затверджено план роботи на 2012 р.