В Університеті відбулася презентація книги Віктора Кононенка «Біле прокляття»

13-03-2018, 19:29
Модератор заходу, виконавчий директор Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого Артур Булгаков, розповів присутнім про багатогранну особистість Віктора Кононенка, який є відомим українським юристом, суддею Верховного Суду СРСР і Верховного Суду України у відставці, письменником і публіцистом, Почесним Головою Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Надалі до слова був запрошений сам автор. Віктор Кононенко звернув увагу аудиторії на той факт, що «Біле прокляття» є продовженням двох попередніх книг «Записки судді» і містить автобіографічні спогади про роботу на посаді судді Верховного Суду СРСР.
«Одразу після відставки з’явилася думка написати книгу про свою роботу, і писав її як суддя. Буду вдячний, якщо знайдете час прочитати і зв’язатися зі мною. Відповім на всі запитання», – сказав автор.
«Вдячний моїй улюбленій альма-матер, яка виховала мене в дусі відданості закону й людині, на мій погляд – це  головне», – підкреслив В.Кононеко.
Автор зробив стислий огляд змісту твору. Зокрема, він зупинився на окремих фактах про події, які відбувалися під час розпаду СРСР, умовах і причинах скоєння злочинів керуючими особами Узбекистану, оприлюднених і поширених в той час фактах корупції, зловживання владою вищим партійним керівництвом і господарською елітою у даній республіці.
Наприкінці презентації гість відповів на численні запитання слухацької аудиторії.