В Університеті відбулася презентація програми кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів Верховного Суду

13-01-2017, 17:27

ВГО «Асоціація правників України» спільно з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформу сфері юстиції в Україні» проведено презентацію програми кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів Верховного Суду з метою обговорення порядку проведення іспиту та методики встановлення результатів.

Серед запрошених доповідачів та учасників заходу – кандидати на посади суддів Верховного Суду, провідні адвокати, юристи, судді, державні діячі, науковці, освітяни та представники міжнародних організацій.

З вітальними словами звернулися президент Асоціації правників України Денис Бугай та проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вячеслав Комаров.

Модератор заходу – секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка.

Головними питаннями обговорення були:

1. Особливості проведення конкурсу на посади суддів Верховного Суду.
  2. Анонімне письмове тестування: що потрібно знати кандидату?
  3. Практичне завдання: якими вміннями і навичками повинен володіти кандидат?
  4. Особливості тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей кандидатів.

Станіслав Щотка прокоментував та відповів на проблемні питання присутніх.